Ubytování Sherpa

Guest House Sherpa

Ocenění Booking

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho studia , podkrovního apartmánu a nového pokoje s koupelnou Deluxe v Linharticích u Moravské Třebové. Moravská Třebová (Linhartice) leží na Severní Moravě a na pomyslné hranici mezi Moravou a Čechy. Krásný zámek v Moravské Třebové patří mezi nejcennější pozdně renesanční stavby v České republice. Stálé expozice: Poklady Moravské Třebové, jak se žilo na venkově, středověká mučírna, sezonní výstavy a akce. Dále tu máme Rozhlednu Pastýřka (27m), muzeum a krásný aquapark.

Linhartice leží kousek od pohádkového hradu Bouzov (cca 20 km) a krásných javoříčských jeskyní (cca 32 km). Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlné, čisté vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Dlouhodobé ubytování lze cenově zvýhodnit po dohodě. Více o cenách v ceníku.

Apartmán sídlí v příjemném prostředí na adrese Linhartice 194, Moravská Třebová. Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese dipintorenata@gmail.com nebo telefonicky  na 777 328 240. Více informací v kontaktech.

Novinka půjčovna koloběžek – kol

 

 

 

Informační oznamení od 1.12.2016
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveń je povinnen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online ,v případě technického výpadku pak nejpozději do 48hodin.Eviduje –li podnikatel v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.