Ubytování Sherpa

Přijměte pozvání do příjemných a útulných prostor našeho studia, podkrovního apartmánu a nového pokoje s koupelnou Deluxe v rodinném penzionu Sherpa v Linharticích u Moravské Třebové. Moravská Třebová (Linhartice) leží ve východních Čechách na pomyslné hranici mezi Moravou a Čechami. Krásný moravskotřebovský zámek patří mezi nejcennější pozdně renesanční stavby v České republice. Dále tu máme muzeum, rozhledny Pastýřka a Strážný vrch, aquapark a spoustu dalších turisticky atraktivních míst, které stojí za to poznat.

Linhartice leží kousek od pohádkového hradu Bouzov (cca 20 km) a krásných Javoříčských jeskyní (cca 32 km). Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlné, čisté vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Dlouhodobé ubytování lze cenově zvýhodnit po dohodě. Více o cenách v ceníku.

Apartmán sídlí v příjemném prostředí na adrese Linhartice 194, Moravská Třebová. Pro rezervaci pokoje nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese penzionsherpa@gmail.com nebo telefonicky  na 777 328 240. Více informací v kontaktech.

Virtuální prohlídka města – Moravská Třebová (moravskatrebova.cz)

Akce a zajímavosti v okolí zde:

www.regionmtj.cz

 Wellness služby:

Wellness zóna je k dispozici nejen hostům našeho penzionu, ale po domluvě ho můžete využít i vy, kdo u nás ubytováni nejste. Nabízíme vám koupání ve venkovním vyhřívaném sudu s vířivkou, relaxační infrasaunu, či široký výběr masáží.

Lze využít i pro neubytované, rezervace na 777 328 240

Aktualní info najdete i na naší facebookové stránce.